آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار اجتماعی
خبرگزاری خبرگزاری تسنیم
97/04/24 10:29
کد خبر 9544935175
پ پ پ پ

محسن هاشمی می‌گوید اکانت توییتر ندارد اما درباره جوانان توییت می‌زند


حجت نظری گفت: آقای هاشمی می‌گوید حساب کاربری در توییتر ندارد اما درخصوص استفاده از جوانان در مدیریت شهری پست می‌گذارد.محسن هاشمی می‌گوید اکانت توییتر ندارد اما درباره جوانان توییت می‌زند

به گزارش خبرنگار اجتماعیخبرگزاری تسنیم، حجت نظری در جریان هفتاد و ششمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به متن توییتر رئیس شورای شهر تهران درخصوص بکارگیری جوانان در پست‌های مدیریتی اظهار کرد: علیرغم اینکه آقای هاشمی عنوان کردند که توییتر ندارند اما اخیرا توییت کرده‌اند که شهرداری تهران از مدیران جوان استفاده کند.

وی تصریح کرد: انشاءالله شهردار تهران نیز در مناصب مختلف این موضوع را سرلوحه کاری خود قرار بدهد.

نظری همچنین ضمن تبریک به فغانی داور بین‌المللی فوتبال بیان کرد: وی که از همکاران ما در شهرداری منطقه 20 است داوری‌های درخشانی را در مسابقات فوتبال جام جهانی روسیه داشت.

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: هفته گذشته آقای فراهانی از اعضای شورای شهر تهران نامه‌ای خطاب به رئیس شورا مبنی بر دعوت از بازیکنان تیم ملی فوتبال در صحن شورا به رئیس شورا ارائه کردند که در این زمینه با آقای تاج صحبت کردم و وی قول مساعد دادند و انشاءالله این اتفاق خواهد افتاد.

وی همچنین در خصوص برکناری محمودی‌فر رئیس سابق ورزشگاه آزادی بیان کرد: روز گذشته در خبرها برکناری وی را متوجه شدم که انشاءالله برکناری وی ارتباطی به پخش مسابقات فوتبال جام جهانی در ورزشگاه آزادی نداشته باشد که اگر باشد جای گله به دولت وجود دارد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبط