آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار اجتماعی
خبرگزاری ایسنا
96/10/10 11:59
کد خبر 9544447973
پ پ پ پ

داوران بخش عکس دومین جشنواره هنری حرکت معرفی شدند


داوران بخش عکس دومین جشنواره هنری حرکت معرفی شدندسیف‌الله صمدیان، علیرضا کریمی‌صارمی و آرمان استپانیان به عنوان داوران بخش عکس دومین دوره جشنواره هنری ایران خودور،"حرکت" انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش ایسنا، به نقل از  روابط عمومی دومین جشنواره حرکت، سیف‌الله صمدیان، علیرضا کریمی‌صارمی و آرمان استپانیان به عنوان داوران و هیات انتخاب بخش عکس دومین جشنواره هنری ایران خودرو انتخاب و معرفی شدند تا این فستیوال هنری در دومین گام خود مانند دوره اول جزو برنامه‌های موفق هنری سال باشد.

در فراخوان جشنواره «حرکت» سه موضوع «عشق به خودرو»، «خودرو ملی، زندگی ایرانی»، «ایران خودرو در سراسر ایران» برای هنرمندان عکاس، «ایران خودرو، نگاه به آینده»، «تولید و اشتغال، توسعه پایدار»، «صنعت خودرو و تعاملات بین‌المللی» موضوعات مطرح‌شده برای طراحی پوستر و موضوع مسابقه کاریکاتور «اخلاق رانندگی» تعیین شده است.

هنرمندان برای حضور در این جشنواره از زمان اعلام فراخوان تا اول بهمن ماه ۱۳۹۶ فرصت دارند آثار خود را به سایت www.Artikco.ir ارسال کنند. علاقمندان می‌توانند اطلاعات بیشتر درباره این جشنواره و جوایز آن را نیز از طریق همین سایت یا دبیرخانه دائمی آن کسب کنند. زمان اتمام فراخوان غیرقابل تمدید است.

زمان برگزاری نمایشگاه ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه و همزمان با همایش بین‌المللی صنعت خودرو در سالن همایش‌های برج میلاد است. مراسم اختتامیه این برنامه هنری نیز هفدهم بهمن ماه در سالن شهناز خانه هنرمندان برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با تلفن ۸۶۰۷۲۶۰۲ تماس بگیرند.

انتهای پیام


اخبار مرتبط