آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار اجتماعی
خبرگزاری خبرگزاری تسنیم
96/10/08 14:02
کد خبر 9544432685
پ پ پ پ

جدیدترین تصویر"فریدون" برادر رئیس‌جمهور در حال تهرانگردی + تصویر


جدیدترین تصویر"فریدون" برادر رئیس‌جمهور در حال تهرانگردی + تصویر یکی از فعالان حوزه گردشگری و میراث فرهنگی که در بازار تهران مغازه کوچکی دارد، جدیدترین تصویر"فریدون" برادر رئیس جمهور در حال تهرانگردی در بازار تهران را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

به گزارش خبرنگار اجتماعیخبرگزاری تسنیم، بازار تهران یکی از قدیمی‌ترین و جذاب‌ترین مکان‌های تهران قدیم است که می‌تواند ساعت‌ها افراد و خانواده‌ها را مشغول جذابیت‌های تاریخی و همچنین خرید کند.

در این زمینه یکی از فعالان حوزه گردشگری و میراث فرهنگی که در بازار تهران مغازه کوچکی دارد، جدیدترین تصویر فریدون" برادر رئیس جمهور در  حال تهرانگردی در بازار تهران را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است.

جدیدترین تصویر"فریدون" برادر رئیس‌جمهور در حال تهرانگردی + تصویر

گفتنی است،"حسین فریدون" در ماجرای جنجال فیش‌های حقوقی، به دخالت در تعیین رئیس بانک رفاه کارگران متهم شد که البته به شدت آن را تکذیب کرد. همچنین در موضوع مذاکرات هسته‌ای حسین فریدون نیز حضور فعال داشت و منتقدان مذاکرات هسته‌ای از این موضوع انتقاد می‌کردند.

همچنین در موضوع اتهام فساد اقتصادی، در آستانه انتخابات 1396 ریاست‌جمهوری ایران، منتقدان دولت با شدت بیشتری خواستار محاکمه حسین فریدون به اتهام فساد مالی شدند. ابراهیم رئیسی؛ رقیب اصلی حسن روحانی در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، در یکی از مناظره‌های زنده تلویزیونی، حسن روحانی را متهم کرد که مانع رسیدگی به جرائم«نزدیک‌ترین» افرادش شده است. او گفت معاون اول قوه قضاییه و دادستان کل کشور با اسناد و مدارک کافی به دفتر رئیس‌جمهور رفته‌اند اما حسن روحانی گفته موضوع فعلاً نباید پیگیری شود. همچنین محمد باقر قالیباف دیگر کاندیدای ریاست جمهوری اتهاماتی را متوجه حسین فریدون کرد.

در اواخر سال 1395 شماری از نمایندگان اصولگرای مجلس، حسین فریدون را به ارتباط با رسول دانیال‌زاده متهم کرده‌اند؛ فردی که به گزارش برخی از وب‌سایت‌های خبری در ایران، از بدهکاران بزرگ بانکی است و روز 25 دی 95 بازداشت شده است. همچنین در 12 بهمن همان سال، اکبر رنجبرزاده، یکی از عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که"حسین فریدون" در نامه‌ای به رئیس مجلس به اتهاماتی که برخی نمایندگان مجلس به او نسبت داده‌اند، اعتراض کرده است. 46 نماینده اصولگرای مجلس روز 15 دی در نامه‌ای، فریدون را به«فساد اقتصادی» متهم کرده و از حسن روحانی خواسته بودند تا برادرش را به قوه قضاییه معرفی کند.

همچنین در 25 تیر 1396 غلامحسین محسنی اژه‌ای - سخنگوی قوه قضاییه ایران خبر داد که"حسین فریدون" پس از چندبار بازجویی همراه با افراد دیگر مرتبط به زندان منتقل شده است. محسنی اژه‌ای در یک کنفرانس خبری عنوان کرد:«دیروز برای وی قرار تأمین صادر شد و چون تأمین نشده، به زندان منتقل شده است. یعنی این قرار بازداشت موقت نیست و قرار تأمین وثیقه است و هرگاه قرار تأمین شود، او از زندان آزاد می‌شود.» و در نهایت صبح روز 26 تیر 1396"حسین فریدون" به منظور تکمیل پرونده در شعبه بازپرسی دادسرای کارکنان دولت حضور یافت اما به خاطر نامناسب بودن حال عمومی توسط آمبولانس از دادسرا به بیمارستان منتقل شد. سپس عصر همان روز با تودیع وثیقه 50 میلیارد تومانی آزاد شد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبط