آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار اجتماعی
خبرگزاری ایسنا
97/03/06 12:32
کد خبر 9544582824
پ پ پ پ

آیین‌نامه ارتقا و ترفیع اعضای هیأت علمی علوم پزشکی دانشگاه آزاد تدوین شد


آیین‌نامه ارتقا و ترفیع اعضای هیأت علمی علوم پزشکی دانشگاه آزاد تدوین شدمعاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از تدوین آیین نامه ارتقا و ترفیع اعضای هیأت علمی علوم پزشکی این دانشگاه خبر داد و از مدیران کل این معاونت خواست تنظیم آیین نامه ترفیع و ارتقای اعضای هیأت علمی را جهت ابلاغ آماده کنند.

به گزارش ایسنا، دکتر محسن نفر، تکمیل هر چه سریعتر پرونده‌های ارتقای اعضای هیئت علمی، ترفیع درجه، نظام مند شدن فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و درمانی اعضای هیأت علمی و ارزشیابی استادان رشته‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی را از اهداف ابلاغ آیین نامه ارتقا و ترفیع اعضای هیأت علمی عنوان کرد.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: این آیین نامه به صورت مجزا برای گروه های مختلف علوم پزشکی تهیه شود و توسط افراد مختلف از جمله رئیس بیمارستان، رئیس بخش، معاون آموزشی بیمارستان، رئیس دانشکده، رئیس دانشگاه، دانشجویان و ... تکمیل، مورد بررسی و ارزشیابی قرار گیرد تا از این طریق کمکی به کارآمدی هر چه بیشتر سطح آموزشی به ویژه سطح آموزش بالینی صورت پذیرد.

وی در ادامه با اشاره به اصلاح قراردادهای واگذاری بخش‌های مختلف بیمارستان‌های دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: قراردادهای واگذاری بخش های مختلف بیمارستان‌های دانشگاه آزاد اسلامی توسط معاونت علوم پزشکی اصلاح و مجددا تنظیم می‌شود.

 نفر با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی دارای۱۰بیمارستان فعال و ۴ بیمارستان در دست احداث در شهرهای تبریز، کازرون، اردبیل و تهران است، گفت: قراردادهای واگذاری بخش‌های مختلف بیمارستان با در نظر گرفتن ضوابط مختلفی از جمله توجه به خدمات آموزشی دانشجویان تنظیم می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی وی در پایان خاطرنشان کرد: توجه به جنبه آموزشی بودن بیمارستان ها و خدمات مناسب به دانشجویان رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از مهمترین دلایل اصلاح و تنظیم قرارداد جدید است که به زودی به بیمارستان‌های تابعه این دانشگاه ابلاغ می شود.

انتهای پیام


اخبار مرتبط